HİZMETLER

Ens Vinç olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını görüşmeler neticesinde tam belirleyip ona göre çözümler üretmekteyiz.

 

Ens Vinç Sistemleri olarak Vinç Sistemleri yanında; Asansör alanında insan asansörleri, servis asansörleri, yemek asansörleri, yük asansörü çeşitleri  ve iş yerlerine vinç sistemleri alanlarında da hizmet vermektedir. projelendirme ve fiyat tekliflerimiz için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Asansör çözümleri için http://www.ensasansor.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

HİZMETLERİMİZ

Hizmetler, Projelendirme

PROJELENDİRME

 

Müşterilerimizden gelen talepler görüşme neticesi projelendirilerek teklif dosyamız müşteri onayına sunulduktan sonra teklif sözleşmesi karşılıklı imzalandıktan sonra vinç projemiz montaj aşamasına geçmektedir.

Vinç sistemleri proje aşamasında iken bütün ayrıntılarla müşterilerimize 1'den fazla seçenek sunularak(uygun fiyat, kaliteli malzeme, garantili ürün) sözleşme şartlarında belirtilen tarihen önce iş teslimi yapılmaktadır.

İş bitimi yapılan vinç sistemlerinin hizmet sonrası servis,aylık bakım,yıllık kontrol gibi hizmetlerimizlede sistemin güvenli şekilde çalışması için yardımcı olmaktayız.

Vinç Montajı

MONTAJ

 

Firmamız, gerek proje aşamasında, gerekse sonrasında binada kullanılacak vinç, asansör, platform adet, kapasite ve hızlarını belirlemek amacıyla trafik hesaplarının yapılması, sözkonusu proje için teknik ve ticari açıdan en uygun teknoloji, sistem ve aksesuarların seçilmesi, yerleşimlerin belirlenmesi gibi konularda proje desteği sunmaktadır. 

 

Bu proje desteği, bina, işyeri tasarımcılarına ve yatırımcılarına, ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılaşabilecekleri olası sorunları öngörmekte yardımcı olmaktadır.

Vinç Arıza Giderimi

ARIZA GİDERİMİ

 

Firmamız; vinç sistemlerinde oluşan arızaların giderimi için, süratli bir şekilde ISO Kalite Güvence Sistemi kriterlerinde 7/24 servis hizmeti vermektedir. Vinç Sistemlerinin koruyucu bakım ve onarımı, rutin bakım ve servis hizmetlerini ve ayrıca revizyon ve modernizasyon konularında konusunun uzmanı ekibimiz hizmetinizdedir.

 

Satış sonrası hizmet kalitesi, bir ürünü satın almak için en önemli etkendir. Ens Vinç; işyeri ve firmalarınızda bulunan vinçleriniz için 7/24 servis ve bakım hizmeti vermektedir.

Ens Vinç Etiketleme ve Belgelendirme

ETİKETLEME VE BELGELENDİRME

 

Vinç sistemlerinin  çalışma güvenliği sağlamak ve  kontrol etmek amaçıyla; MMO ve izinli akredite firmaları yıllık kontrolleri sonrası alınan veya alınacak belgelerin takip ve onay aşamalarında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Firmamız Yeşil Etiket(Tam sorunsuz sistem), Mavi etiket(Yarı sorunsuz Sistem), Sarı etiket(Kısa zamanlı çalaşabilir sistem) vb. gibi vinç sistemleriniz için alınması gereken etiket türlerini firmamız sizler için bu konuda çözüm üreterek işinizi çok daha kolaylaştırıyor.

Asansör Sistem Çözümleri İçin Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.