KURUMSAL

KURUMSAL

2003 yılında kurulan şirketimiz, o günden bu yana Türk Sanayicisine verdiği kaliteli ürün ve hizmetlerle sektöründe kendini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz en üst düzeyde müşteri memnuniyetini kaliteli ürünleri ve alanında uzman personeliyle hızlı ve etkin şekilde verdiği satış sonrası hizmetleriyle sağlamaktadır.

Şirketimizde her aşamada kontrole tabii olup, imalat esnasında kullandığımız tüm parçalar ISO 9001 kalite sistemi standartları ile üretilmektedir.
Ens Vinç Kurumsal

Son teknolojiyle donatılmış makina parkurumuzda, alanlarında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen üretimimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında gerçekleştirilir. Bu nedenledir ki, ürünlerimiz geniş kullanım alanı ile kabul görmüş ürünlerdir.

 

500 kg kapasiteden 20 tona kadar tüm ebatlardaki vinç çeşitlerini müşterilerimiz için  hizmetine sunmuş bulunan firmamız; Elektrikli Caraskal, Gezer Köprü Vinçleri, Portal Vinç, Özel Kaldırma ve Taşıma Makineleri imalatının yanı sıra Çelik Konstrüksiyon İmalatı konusunda profesyonelliğini geliştirerek sektörde uzman bir firma haline gelmiştir.

 

Ülkemiz sanayicisine ve çözüm ortaklığı yaptığı firmalara en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyan firmamız, her zaman her koşulda müşterilerine iyi hizmeti vermekten gurur duymuştur.

 

VİZYONUMUZ

 

Vinç hizmetlerinde teknolojik yenilikler ve olanaklarla; gerek kaynak gerek cihazlarla daima müşterimizin gönlünde taht kuran bir firma olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

Ens Vinç olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, daima yüksek güven ve iş ahlakını benimseyerek; Müşterilerimizin ilk tercihi olmayı, çalışanlarımızla biliyor ve bu şuurla yürüyoruz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Kuruluş prensiplerinden ödün vermeden en önemli varlık sebebimiz olan müşterilerimizin taleplerini, ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek doğru zamanda ve kalitede hizmet sunabilmek.

 

Hizmetlerimizin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesinden geçtiğinin bilinci ile insani kaynağımızı en önemli sermayemiz olarak kabul edip gerekli tüm eğitim ve motivasyon desteği ile çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak.

 

Yeni müşteri kazanma felsefesiyle hizmetlerimizde fark yaratmak ve sürekli ilerleme içerisinde bulunmak; Yasal mevzuata uymak ve sürekli iyileştirmeyi temin etmektir.

 

Asansör Sistem Çözümleri İçin Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.